top of page
Пакет спеційних промптів для експертів різних ніш, які хочуть цікаво "упакувати" свою експертність в соцмережах і приваблювати клієнтів

ChatGPT майстерня

Зекономте час на генерації креативних ідей і захоплюючого контенту для соцмереж та заощаджуйте від 200$ на SMM щомісяця

chatgpt_1.webp

Чи хотіли би ви прискорити створення якісного контенту і креативних ідей у 2-10 разів?..

З ChatGPT-4 це не лише можливо, але й дісно практично!

Він може стати вашим надійним помічником, що поєднує в собі мудрість маркетолога та потенціал креативника. Разом з ним ви зможете створювати справжні шедеври!

 

Забудьте про звичайні шаблонні рішення,  які ви вже могли отримати від нього самостійно. Я знайшла ключі до ефективної співпраці із штучним інтелектом і хочу поділитися з вами, там є нюанси...

chatgpt_4.webp

Що ви отримаєте у 
ChatGPT майстерні

Головний актив це пакети промптів (шаблонів запитів для ChatGPT-4), за допомогою яких ви швидко і легко у будь-який час зможете згенерувати стратегію, креативні ідеї і контент для соцмереж.

Ці промпти ви скачаєте у PDF файлах і вони залишаться з вами назавжди!

1. Пакет промптів для визначення свого авторського стилю та налаштування під нього ChatGPT-4.

Разом із ChatGPT-4 ви почнете створювати дійсно якісний контент, що орієнтований на м'яке залучення клієнтів  та адаптований під вас особисто (це не агресивні маніпулятивні продажі, від яких вже нудить).

2. Пакет промптів для перетворення ChatGPT-4 на систему, яка замінить вам маркетолога-асистента.

Ви сформуєте маркетингову упаковку, що продає вашу експертність за 7 секунд, влучні рекламні повідомлення та інше.

3. Пакет промптів для креативного SMM для залучення клієнтів.

Ви почнете створювати різноманітний креативний контент, від інтерактивних сторіз до заохоплюючих постів.

Кому підходить
ChatGPT майстерня

Експертам, які хочуть створювати контент швидко, якісно та 

без затрат на SMM

Ви вже використовуєте ChatGPT давно для різних задач? Але контент, що ви намагалися отримати від нього самостійно, якийсь шаблонний, бездушний і він зовсім не відображає ВАС?

Або ви свіпрацювали раніше із SMM-ницями і це вони створювали для вас нудний контент?..

У ChatGPT майстерні ви опануєте налаштування ChatGPT-4 для створення контенту, який не просто розкриває вашу індивідуальність і цінності, але й стає ключем до сердець вашої аудиторії, знаходячи відгук у тих, хто в унісон з вами.

Це стосується авторського стилю, це не про те ЩО ви пишете, а про те ЯК ви це пишете (сухо-інформативно або душевно та із нотками справжньої СЕБЕ).

Вже після першого посту ви помітите значну різницю в якості ДО і ПІСЛЯ навчання.

Експертам, що шукають креативних ідей для просування в соцмережах

Окрім експертно-освітнього контенту потрібен ще розважальний, залучаючий та інші види контенту. Чи є у вас 20+ ідей що це може бути сам для вас?) А в chatGPT майстерні є!

Ви опануєте різні інструменти SMM, що залучають аудиторію: від каруселей до додання залучаючих цікавинок у пости.

А ще на вас чекають "Інтерактивні фішки для Instagram". В ньому пакет промптів для створення цікавих, небанальних сценаріїв для рілс, які хочется додивитися до кінця, ігри у сторіз на кожен день, квізи і багато чого іншого.

ChatGPT-4 стане вашим надійним помічником - креативним SMM-ником.

Експертам, яким потрібна маркетингова "упаковка"

особистого бренду

Чи можете ви продати свою експертність за 7 секунд?.. Чи є у вас сформоване маркетингове ядро та ключові маркетингові поведомлення?..

Чи є у вас розуміння, які рекламні формули потрібні для продаючих постів, а які інструменти потрібно використовувати для підсилення своєї репутації?..

Якщо ні, то ChatGPT майстерня саме для вас! За допомогою ChatGPT-4 ви створите цілістну маркетингову упаковку себе в соцмережах і зекономите від 600$ на роботі маркетолога.

Вам повністю підійде цей формат, навіть якщо ви ніколи не використовували ChatGPT раніше та навіть якщо ви зовсім не знайомі з маркетингом. Я пояснюю і демонструю все на відео  як для новачків з нуля, надаю ГОТОВИЙ пакет промптів і покрокове керівництво.

Пурпурная абстракция

Формат ChatGPT майстерні

Покрокове керівництво і пакет ВСІХ промптів для скачування.

Ви отримаєте іх зразу після оплати

1

Керівництво із шаблонами промптів і прикладами

Це PDF файли, ви їх скачуєти і вони залишаються з вами назавжди!

ВСІ промпти створені із урахуванням маркетингових фішок, маркетингових формул, що продають не продавая. Вам навіть не потрібно вивчати маркетинг кілька років - все вже продумано за вас. 

Ви зможете просто скопіювати нужний промпт, задати ваші параметри і за 30 секунд отримати від ChatGPT-4 потрібний контент.

Кожен промпт містить і шаблон для копіювання, і приклад.

ВСІ промпти ви запускаєте послідовно як вони є, це дуже зручно для використання.

2

Telegram група

(для тарифу "Максимум")

В Telegram групі ви зможете задати питання, які можуть виникнути під час самостійної практики із ChatGPT-4, та отримати відповідь.

Ви не один, ви завжди зможете отримати підтримку та детальні пояснення у процесі вашої практики.

3

Telegram канал

(для тарифу "Максимум")

При сплаті до 30.05 - доступ до кінця року!!!

(замість доступа на 30 днів)

У Telegram каналі ви знайдете відео для деяких тем із керівництва, які потрібно більш детально показати у діалозі. У відео я пояснюю нюанси спілкування із ChatGPT-4, а також нюанси щодо маркетингу і SMM.

Програма

3 основних модулі

1

Фундамент і Авторський стиль

У цьому модулі ви освоїте, як керувати запитами до ChatGPT-4 для отримання більш точних і релевантних відповідей. Розкриєте тонкощі спілкування з AI, щоб він створював якісний контент і креативні ідеї, а не шаблонні бездушні тексти і типові рішення.

 

Ви створите власний авторський стиль, навчитеся налаштовувати ChatGPT-4 на створення контенту, що відображає вашу суть як професіонала і особистості та знаходить резонанс у сердцях аудиторії.

2

Маркетинг і Продажі

Ви "упакуєте" свій акаунт у соцмережах, розробите привабливий меседж, що  продає вашу експертнісь  за 7 секунд.

Також ви сформуєте маркетингове ядро, ключові маркетингові повідомлення, напишите рекламні пости, зробите перші кроки для посилення своєї репутації.

3

Креативний SMM + 

Інтерактивні фішки

для Інстаграм

В результаті ви створите цікавий контент-план, тексти постів для різних рубрік, а також згенеруєте багато креативних фішок, що допоможуть вам виділитися на ринку колег у вашій ніші. На вас чекають захоплюючі каруселі для ленти, ігри і квізи для сторіз, небанальні сценарії для рілс, цікаві челенджі та інші трендові формати.

Ви опануєте інструменти, щоб у будь-який час отримувати від ChatGPT-4 корисні креативні ідеї щодо вашого просування в соцмережах.

Елена_Огиенко_800.jpg

ChatGPT майстер

Олена Огієнко, авторка і ведуча ChatGPT  майстерні.

  • Ex-Founder агенції креативного маркетингу із фокусом на упаковку нових бізнесів, нових експертів, запуск онлайн-школ та комплексні креативні маркетингові рішення для бізнесів.

  • Ментор підприємців по кратному зростанню прибутку Х2-Х10 та швидкому запуску нових продуктів, бізнес-досвід 20 років.

  • Ментор онлайн-шкіл преміум рівня, архітектор онлайн-освіти.

  • Автор і ведуча різноманітних практичних програм для підприємців, стартапів, експертів різних ніш.

  • Управлінський досвід 10+ років, тому я знаю як ставити завдачі так, щоб вони виконувалися якісно, особливо якщо їх виконує ChatGPT-4.

Варіанти участі

Відповіді на часті питання

Чого варто очікувати від ChatGPT-4 і чого не варто?

- ChatGPT-4 добре знається на маркетингу вцілому, у нього обширна база знань. Він легко може замінити маркетолога із зарплатою до 1000$ на місяць. Наприклад, достатньо дати завдання "Напиши текст за рекламною формулою, що називається..." і він створить класні меседжі. Вам навіть не потрібно знати про що ця формула (хоча він вам все може пояснити). Всі формули вже є в промптах. - ChatGPT-4 генерує дійсно креативні ідеї, якщо йому надати правильні запити. Він може стати дуже потужним інструментом у реалізації вашої спільної творчості. - Він може допомогти вам створити і стратегію, і покроковий план, і будь що щодо вашої маркетингової упаковки. - ChatGPT-4 може створювати душевні пости за 30 секунд. Вони будуть людською мовою і часто набагато краще ніж від SMM-ників за 200$. - ChatGPT-4 генерує тексти із високою унікальністю (ті, що я перевіряла 95% унікальності). Це на відміну від деяких несумлінних SMM-ниць, які беруть куски тексту із гугла. - Він може створювати контент на різних мовах. Я перевірила на українській, російській, англійській - на цих мовах він вміє писати класно. Про інші мови я не маю практичного досвіду. - ChatGPT-4 точно зекономить вам час на створення будь-якого контенту, комусь у 2-3 рази, комусь у 10 разів. ЧОГО НЕ ВАРТО ОЧІКУВАТИ від ChatGPT-4 - Не варто очікувати, що ВСІ тексти, які він згенерує, вам обов'язково сподобаються з першого разу. Деякі так, а деякі вам потрібно буде редагувати. Все одно редагування готового тексту займає набагато менше часу ніж написання його з нуля. - Не варто очікувати, що на один і тий самий запит з тими самими параметрами ви отримаєте один і тот же шаблонний результат. Ні, у ChatGPT-4 високий рівень креативності, тому він кожного разу створює щось із новими нюансами, зберігаючи основну суть. Він точно коштує своїх грошей! Мені він повністю заміняє маркетолога-асистента. Також корисно "об нього подумати", тоді класне рішення можна знайти набагато швидче.

Скільки коштує ChatGPT-4 і як його встановити?

ChatGPT-4 коштує 20$ в місяць. Ви один раз підписуєтеся і далі автоматично кожного місяця з вашої картки списується 20$. Картка може бути в будь-якій валюті. Якщо на якийсь час він вам стає не потрібен, то ви можете відмінити підписку. Коли він знову стане потрібен, то ви зможете поновити підписку. Як встановити ChatGPT-4? На комп'ютер/ноутбук його не потрібно встановлювати, це просто посилання в браузері. Якщо ви вже користуєтеся безкоштовною версією ChatGPT, то там просто в 1 клік можна перейти до коштовної версії. Я надам вам скрін, де це можна зробити. ChatGPT-4 можна також користуватися з мобільного. Це дуже зручно: він вам генерує контент для соцмереж і ви його постите - все це відбується з мобільного.

Яка гарантія? Чи передбачено повернення оплати, якщо мені не сподобається?

Як досвідчений практик, я зосереджена на результатах, які можна виміряти та відчути. Всі промпти, які ви отримаєте, були ретельно перевірені на практиці та показали свою ефективність. Важливо розуміти, що успіх залежить не лише від інструментів, а й від вашої активної участі та взаємодії з ChatGPT-4. Персоналізація та "полірування" результатів через зворотній зв'язок — ключові елементи процесу. ChatGPT майстерня — це не стандартний курс, а простір для практичної роботи та експериментів. Основний актив — це колекція промптів у форматі PDF, які ви миттєво завантажите та зможете використовувати у будь-який час. Враховуючи цифровий формат і неможливість повернення копійованого контенту, повернення коштів не передбачено. Ця майстерня ідеально підходить для тих, хто готовий до активної практики та бажає оптимізувати процес генерації контенту і креативних ідей. Якщо ви налаштовані на дію та готові взяти від цього процесу максимум, запрошую до нашої спільноти практиків!

Чи можу я сам засвоїти ChatGPT, без цієї майстерні?

Мабуть, ви вже пробували самі створювати контент за допогою ChatGPT і результат був якийсь дуже шаблоний, базовий, ніяк не відображав вас. Без глибокого розуміння нюансів формулювання промптів результат буде просто "якийсь". У моїй ChatGPT майстерні модуль "Фундамент і Авторський стиль" покроково навчить вас створювати якісний контент, що відповідає вашим унікальним потребам та цілям, бо я розбираю там і фундамент, і нюанси. Це повністю змінить ваш підхід у комунікаціях із ChatGPT. Також це не просто навчання користування інструментом — це комплексний підхід до маркетингу та брендінгу. Якщо ви не обізнані комплексно з маркетингом, ChatGPT сам по собі мало чим зможе допомогти. Моя програма забезпечує вас готовою структурою промптів, спеціально розробленою для ефективного вирішення маркетингових задач та просування особистого бренду. Креативний SMM: я ділюся перевіреними методами, як отримати оригінальні та нестандартні ідеї для вашого просування в соцмережах. Усе залежить від дрібниць у формулюванні промптів, які ви отримаєте у майстерні, тому вам не доведеться гадати та експериментувати наосліп. Опануйте майстерність промптів для ChatGPT прямо зараз та виведіть свій особистий бренд на новий рівень!

bottom of page